سوالات متداول ما این است: "چگونه فشار آب به خانه ام را افزایش دهم؟" یا "آیا می توانم از یک بوستر پمپ استفاده کنم تا دوش بیشتری بگیرم؟"

پس چرا می خواهم فشار آب خود را افزایش دهم؟

در سراسر جهان فشار آب برای مبارزه با نشت کاهش یافته است، یا ساختمان های جدید در حال افزایش هستند و از همان لوله اصلی مشترک استفاده می کنند که نمی تواند با افزایش تقاضا مقابله کند. این به طور کلی فقط یک مشکل در زمان اوج مصرف است اما به طور فزاینده ای برای بسیاری از صاحبان خانه در سراسر کشور ناامید کننده است. با نوید دوش برقی با مجموعه های حمام جدید، ناامیدی ناشی از فشار آب خانگی که قادر به ادامه آن نیست، روز به روز رایج تر می شود. پس چرا نمی خواهید فشار آب خود را افزایش دهید؟ سوال بعدی در نوک زبان شما این است که "چگونه فشار آب خود را افزایش دهم؟"

اول از همه، چه سیستم گرمایشی دارید؟ اگر سیستم دیگ بخار ترکیبی و مگاف دارید، تنها انتخاب واقعی شما این است که کل خانه خود را تقویت کنید، حتی اگر این فقط یک شیر آشپزخانه باشد که نیاز به تقویت دارد. اگر سیستم تغذیه نیروی جاذبه دارید، می توانید فقط یک دوش یا شیر را تقویت کنید اما اگر بیش از یک دهانه خروجی برای تقویت داشته باشید، کارآیی بیشتری برای تقویت کل خانه دارد. ما همیشه برای محافظت در برابر مشکلات آینده پیشنهاد می کنیم کل خانه خود را تقویت کنید. یک بار انجامش دهید و درست انجام دهید!

به بخش های بوستر پمپ آب در وب سایت ناب زیست نگاهی بیندازید، که مخصوص خانه های خانگی است.

آیا می توانم پمپ را مستقیماً به شبکه ورودی خود متصل کنم؟

 نه نصب مستقیم پمپ به پمپ اصلی به دو دلیل امکان پذیر نیست:

قوانین به طور خاص شما را از نصب هر گونه بوستر پمپ به منبع اصلی ورودی معاف می کند. برای پمپ های حداکثر 12 لیتر در دقیقه معافیت وجود دارد اما این تضمین نمی شود و هنوز هم به قدرت شبکه شما برای تحویل این حجم متکی است. برای قرار دادن این موضوع، یک حمام معمولاً بین 15-15 لیتر در دقیقه نیاز دارد.

مهم تر از همه، پمپ ها برای مکش آب فقط برای فشار دادن آن طراحی نشده اند و بنابراین اگر منبع موجود نا کافی باشد، پمپ از آب تهی خواهد شد و سود کمی خواهد داشت. پمپ نیز به طور موثر کار نخواهد کرد و احتمال خرابی زودرس آن وجود دارد.

چگونه می توان فشار آب خود را بهبود بخشید؟

در مرحله اول باید یک مخزن شکست نصب کنید که به مخزن آب پمپ شما می رسد تا از آن استفاده کند. برای یک تخت توصیه می کنیم حدود یک مخزن 125 لیتری و یک خانه خانوادگی متوسط ​​حدود یک مخزن 200 لیتری باشد. مخزن لازم نیست که چیز خاصی باشد و هر چیزی که می توانید از یک تاجر لوله کش خریداری کنید تا زمانی که دارای یک درب مهر و موم شده باشد و شما می توانید یک شیر توپی را بر روی ورودی اصلی نصب کنید، مناسب خواهد بود.

افزایش فشار آب به کل خانه:

بسیاری از خواص با تأمین آب ضعیف روبرو می شوند، جایی که جریان، فشار یا گاهی اوقات هر دو نا کافی هستند و منجر به عملکرد ضعیف دوش، شیر آب و سایر وسایل خانگی مانند ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و توالت می شوند و . در حالی که شخصی از دوش استفاده می کند، شیر آب روشن یا توالت فرنگی می شود و باعث می شود دوش خیلی گرم یا سرد شود، بسیار ضعیف باشد یا گاهی کاملاً خاموش شود.

برای افزایش فشار آب در ملک خود ابتدا باید آب ذخیره کنید. آیین نامه آژانس آب از اتصال مستقیم پمپ به منبع برق جلوگیری می کند، بنابراین در صورت نیاز به فشار منبع تغذیه، مخزن شکست باید در سیستم گنجانده شود. سیستم های سنتی تغذیه کننده گرانش این را قبلاً دارند.

اگر سیستم ترکیبی یا مگا فلو دارید که در آن آب ذخیره نشده وجود دارد، بوستر پمپ دور ثابت و بوستر پمپ دور متغیر یک راه حل تقویت کننده خانه در همه را برای افزایش فشار و جریان آب شما ارائه می دهند.

اگر سیستم ترکیبی یا مگا فلو دارید اما می خواهید مخزن شکست خود را تأمین کنید، مجموعه های پمپ سنتینل تنها با مخزن تحت فشار و کنترل کننده به شما یک راه حل برای افزایش آب اطراف خانه می دهند.

اگر شما یک سیستم تغذیه جاذبه سنتی با یک مخزن آب گرم (معمولاً در یک کابینت هوا) و یک مخزن آب سرد (معمولاً در زیر شیروانی) دارید، مجموعه دوقلو بوستر پمپ ناب زیست همان چیزی است که شما نیاز دارید.

این مخزن در حالت ایده آل باید در پایین ترین سطح و تا آن جا که ممکن است به منبع آب ورودی شما نزدیک باشد زیرا هرچه وزن آب ورودی شما بر آن غلبه کند، مخزن شما سریع تر پر می شود. ممکن است بخواهید یک مخزن کمی بزرگ تر نصب کنید تا خطر کمبود آب شما را کاهش دهد. لطفا توجه داشته باشید اما که ما توصیه نمی کنیم پمپ خود را در زیر شیروانی نصب کنید.

بوستر پمپ هایی که شرکت ناب زیست برای تقویت فشار آب خانگی استفاده می کند، بوستر پمپ های گریز از مرکز از جنس استنلس استیل هستند و برای این کار ساخته شده اند. در بیشتر موارد پمپ 3 بار سنتینل را توصیه می کنیم و اگر خانه بیش از 2 طبقه یا تعداد زیادی حمام داشته باشد که ممکن است به طور هم زمان استفاده شود، معمولاً فقط به بوستر پمپ بزرگ تر احتیاج داریم. در این موارد پمپ 4 بار سنتینل را توصیه می کنیم.

چگونه بوستر پمپ کنترل می شود؟

اگر تمام خروجی های شما حداقل یک متر زیر مخزن ذخیره شما باشد، می توانید از یک سوئیچ جریان ساده استفاده کنید، درصورتی که معمول تر است برخی یا همه دهانه های شما حداقل یک متر زیر مخزن ذخیره شما نیستند باید از یک کنترل کننده فشار سنجی استفاده شود، این باعث می شود وقتی بوستر پمپ افت فشار در کار لوله شما را تشخیص داد، بوستر پمپ روشن شود و با توقف جریان متوقف شود. هر دوی این کنترل کننده ها از بوستر پمپ شما در برابر خشک شدن نیز محافظت می کنند. اگر به خصوص مقدار زیادی سرویس بهداشتی دارید که ممکن است به طور هم زمان مورد استفاده قرار گیرد یا نباشد، ممکن است بخواهید از بوستر پمپ دور متغیر همراه با پمپ 4 بار استفاده کنید. این به شما امکان می دهد تا فشاری را تنظیم کنید که دوست دارید در تمام قسمت های مختلف آن حفظ شود و با باز شدن کم و بیش دهانه های خروجی بوستر پمپ و سرعت پمپ را کاهش داده و سرعت آن را افزایش می دهد تا فشار ثابت در تمام محل های خروجی شما حفظ شود.

من ایده را دوست دارم اما به دنبال چیزی برای نصب راحت تر و شسته رفته هستم.

اگر به دنبال یک راه حل خارج از جعبه برای مشکل خود هستید که شامل حداقل مقدار لوله کشی اضافی و زمان صرف شده برای نصب باشد، ممکن است بخواهید یکی از همه راه حل های بوستر پمپ و مخزن ما را در نظر بگیرید. افزایش فشار آب یک راه حل بسته بندی تقویت کننده فشار آب هستند و دارای یک پمپ آب زیر آب با یک کنترل کننده ثابت یا متغیر هستند. تمام آن چه شما نیاز دارند این است که شما ورودی آب ورودی خود را به شیر شناور ورودی به مخزن و از خروجی کنترل کننده به لوله کشی خانه خود وارد کنید.

تفاوت بوستر پمپ دور ثابت و بوستر پمپ دور متغیر چیست؟

نسخه بوستر پمپ دور ثابت دارای یک کنترل کننده پمپ اتوماتیک است که عملکرد کامل پمپ را در صورت تقاضا فراهم می کند (به عنوان مثال یک دوش باز می شود). با افزایش تقاضا (بیش از 1 باران) اندکی در فشار و جریان کاهش می یابد. با این حال؛ برای خواص با 1-2 بار آب قابل توجه نخواهد بود.

نسخه بوستر پمپ دور متغیر دارای یک کنترل کننده پمپ هوشمند است که با حفظ فشار ثابت بر روی تمام املاک شما، سرعت بخشیدن و کاهش سرعت بوستر پمپ، متناسب با تقاضای جریان، جریان آب روان و مطلوبی را به هر خروجی تأمین می کند. این عملکرد کارآمد بوستر پمپ را تضمین می کند که منجر به کاهش مصرف انرژی و تجربه کاربر نرم و لوکس می شود. برای نیاز های بیشتر آب از 2 تا 6 دوش، جایی که امکان اجرای هم زمان چندین دوش وجود دارد، طراحی شده است.

راه حل های بوستر پمپ و مخزن داخلی:

گروه تولیدی و صنعتی ناب زیست مجموعه ای از واحد بوستر پمپ های آب و تقویت کننده فشار را به فروش می رساند که به طور خاص برای استفاده در برنامه های تجاری خانگی و سبک طراحی شده است که فشار و جریان آب موجود برای تأمین تقاضا کافی نیست. محدوده مورد نیاز فضای مختلف و ظرفیت ذخیره سازی را برآورده می کند. اگر در انتخاب مخزن مناسب به کمک نیاز دارید ، لطفاً به وبسایت بوستر پمپ آب ناب زیست مراجعه کنید. بنابراین با آگاهی از بهره برداری بوستر پمپ آب، می توانید فشار آب را به راحتی تنظیم و کنترل نمایید و به احتمال زیاد با موفقیت فشار آب را مدیریت خواهید کرد. درنهایت، برای کاهش انرژی، بهبود کارآیی، صرفه جویی در وقت و هزینه، تولید بوستر پمپ آب و همچنین اطلاع از قیمت بوستر پمپ با متخصصان و کارشناسان ناب زیست از طریق شماره تماس های 50 57 426 0912 و 02188721092 در ارتباط باشید. خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها


هابیل کست همسخن گلار سبز Engineer Hamed Mirzaei روستای شیرنسا « شیرین نسا » چرک نویس های عمدتاً تاریخی زنان زایمان علی ایزدی کابینت استیل صنعتی